HAKKIMIZDA

INCA / İstanbul Nörocerrahi ve Ağrı Kliniği

“Yaşam kalitenizde INCA farkı…”

INCA Klinik

Arkansas Üniversitesi nöroşirürji ve girişimsel Radyoloji Merkezi, Darthmouth Hitckock Medical Center Nöroşirürji ve Ağrı merkezi, İsviçre Morges Hastanesi Ağrı Merkezi ile eşgüdümlü olarak çalışan İNCA, bunların yanı sıra Arkansas Nöroşirürji Merkezi’nin kardeş merkezi olarak bu klinik ile personel paylaşımında bulunmaktadır.

Nöroşirürjiye Yaklaşımımız

Disiplin, sabır ve uyum prensipleri altında kurulmuş olan İNCA’da, beyin, omurilik ve periferik sinir sistemine yönelik tüm karmaşık hastalıklara tanı konması, cerrahi dışı tedaviler ve cerrahi müdahaleler, genç, dinamik, uluslararası deneyime sahip uzaman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Nöroşirurjinin Referans Noktası

INCA’da amacımız, hastalarımızı mümkün olduğunca geleneksel yöntemlerle tedavi ederken, santral ve periferik sinir sistemi hastalıklarında cerrahi tedavi gerektiğinde bilinen yeni ve ileri teknolojiyi kullanmaktır. Nöroşirurjide multidisipliner yaklaşım ve ileri teknolojinin azami ölçülerde kullanılmasının yanında anatomi bilgisi ve üst düzey mikroşirürji deneyimi de ihmal edilmemelidir.
INCA Klinik: Dikilitaş Mahallesi, Hakkı Yeten Cd. Selenium Plaza, 10/C Blok Kat:13 Şişli İSTANBUL
+90 212 219 3535 | +90 212 219 3104 | bilgi@karpaltunelmerkezi.com